KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197247
nr 1619 7247
Oidentifierad konstnär. Signerad Lasén, 1954. Olja på duk, 26x43 cm, yttermått inklusive ram: 34x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:46:32
100 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr